Po Soborze Watykańskim II Pan Bóg nie zmienił poglądów.

Zapraszam na mój nowy blog:

środa, 23 lutego 2011

Codziennie!


   Humorystyczny obrazek. Na pewnym portalu mądralińska pani redaktor czyni jakby wymówkę rzecznikowi pewnej kurii, o którym pisze, że chyba dawno nie był na Krakowskim Przedmieściu, bo nie wie, że każdego 10 dnia miesiąca przychodzą tam Polacy. Mądralińska pani redaktor taką wymówkę powinna chyba skierować do samej siebie. Chyba dawno nie była  Krakowskim Przedmieściu, bo nie wie, że tam Polacy przychodzą codziennie! A może nie chce tego zauważyć i napisać? Tylko stawiam pytanie.
   Zadziwiające jest milczenie większości środowisk i mass mediów na ten temat. Sprecyzuję: nie chodzi o robienie reklamy konkretnym osobom. Chodzi o jawne obwieszczanie całemu światu dobrej i ważnej wiadomości: modlitwa na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, w miejscu Pamięci, Prawdy i Nadziei, codziennie trwa! Polacy tutaj codziennie przychodzą. Codziennie towarzyszy im kapłan, reprezentujący Chrystusa i Kościół. Codziennie jest tutaj znak Krzyża - wywyższony! Trwa modlitwa za Polskę, za tych, którzy zginęli pod Smoleńskiem i za ich rodziny. W centrum naszej Stolicy, każdego wieczoru, stawiamy się na Apel Jasnogórski - codziennie o godz. 21.00!
   Rozpowiadajmy tę dobrą wiadomość - słowem mówionym, pisanym, drukowanym… - na spotkaniach, w rozmowach, w prasie, radiu, telewizji, internecie... - osobom prywatnym, politykom, dziennikarzom, duchownym... Dzieje się wielkie dobro: złota nić modlitwy łączy Niebo z polską ziemią. Codziennie!
  
   * * *
  
Msza Święta:
   O opiekę Ducha Świętego dla Jacka - intencja zamówiona przez jego mamę.
   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.