Po Soborze Watykańskim II Pan Bóg nie zmienił poglądów.

Zapraszam na mój nowy blog:

wtorek, 8 lutego 2011

W trosce o małżeństwo i rodzinę...   900 audycji! Dzisiaj z tej miłej okazji tylko przypomnę o programach dla małżonków i rodziców - Radio Maryja, każdy wtorek, godz. 21.40. Drogocenna inicjatywa!

   * Szerokie spektrum tematyczne -

   m. in. kształtowanie więzi małżeńskiej, sprawy wychowania dzieci, trudności rodzinne, cierpienie i krzyż w życiu rodzinnym, rola wiary w rodzinie, kwestia życia jako daru Boga, chrześcijańskie narzeczeństwo, dlaczego sakrament?, odpowiedzialne rodzicielstwo, naturalna regulacja płodności, naprotechnologia i cały szereg innych pożytecznych tematów...

   * Liczni zapraszani goście -

   m. in. duszpasterze rodzin, biskupi i kapłani, świeccy i osoby zakonne, małżonkowie, pedagodzy, psychologowie, psychoterapeuci, lekarze, ginekolodzy, położnicy, psychiatrzy, doradcy i terapeuci, bioetycy, osoby zaangażowane w służbę życiu - pro life, profesorowie, dziennikarze, artyści, medioznawcy, poloniści, bibliści, egzorcyści, osoby zaangażowane w pomoc uwikłanym przez sekty...

   * Bezpośredni kontakt ze słuchaczami

   możliwość telefonowania, rozmowy, pytania...

   Słuchajmy, korzystajmy, zachęćmy swoich współmałżonków. Słuchajmy razem, polecajmy innym, także narzeczonym, aby każda polska rodzina była piękna, coraz bardziej szczęśliwa - ludzka i Boża.
   Wyrazy wdzięczności należą się Państwu Leszkowi i Elżbiecie Polakiewiczom za ich wytrwały, wieloletni trud prowadzenia audycji.
   Konieczne jest trwać mocno przy prawdzie Ewangelii, która oświetla tajemnice życia małżeńskiego i rodzinnego. Sprawa nagli - także w kontekście ostatniego skandalicznego i kompromitującego głosowania w polskim parlamencie.

   Przy okazji życzliwie przypominam, że w sektorze tematycznym pod flagą znajdziemy działy: „Dla małżonków i rodziców” oraz „Dla mężów i ojców”. Zapraszam!
      
   * * *
  
Msza Święta:
   O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Michaliny.
   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.