Po Soborze Watykańskim II Pan Bóg nie zmienił poglądów.

Zapraszam na mój nowy blog:

czwartek, 9 czerwca 2011

Kilka informacji


   Dzisiaj w Skierniewicach, na zaproszenie Instytutu Edukacji Narodowej, będę miał prelekcję na temat W blasku Krzyża - Kościół i Polska widziane z Krakowskiego Przedmieścia. Wykład odbędzie się o godz. 18.00 w Parafii Św. Jakuba, w sali parafialnej w ogrodzie, wejście od ulicy Prymasowskiej. Będzie możliwość zakupu książki W blasku Krzyża.
   Jutro, z racji 10 dnia miesiąca, po raz kolejny spotykamy się o godz. 19.00 w Archikatedrze Warszawskiej na Mszy Świętej celebrowanej w intencji Ofiar tragedii smoleńskiej.
   Jest już do nabycia w księgarni internetowej film Grzegorza Brauna Eugenika. W imię postępu. Film, który powinien z uwagą obejrzeć każdy!
   Wczoraj, po naszych wieczornych modlitwach, dwie osoby zamówiły u mnie Msze Święte w intencji wynagradzającej Panu Bogu za straszliwe grzechy związane z sobotnią paradą sodomitów w Warszawie. Poczucie odpowiedzialności!
   Czekamy na dobre wiadomości, gdzie jeszcze – oprócz Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie – Polacy gromadzą się na codzienną modlitwę w intencji Ojczyzny! Już czas wyjść na ulice!
  
   * * *
  
Msza Święta:
   W intencji ekspiacyjnej za planowaną paradę sodomitów w Warszawie  (1).
    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.