Po Soborze Watykańskim II Pan Bóg nie zmienił poglądów.

Zapraszam na mój nowy blog:

czwartek, 30 czerwca 2011

Informacyjnie...


   * Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła przyniosła nowość medialną: dwujęzyczną nową stronę Stolicy Apostolskiej.
   * Z racji koncertu, który odbywał się przed Pałacem Prezydenckim, wczoraj wieczorem modliliśmy się przed pomnikiem Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Znacząco zabrzmiały w tym miejscu kolejne strofy nauczania Prymasa Tysiąclecia w znakomitej interpretacji Barbary Dobrzyńskiej. Modlitwa Polaków w centrum naszej Stolicy trwa. Drogocenne.
   * Dzisiaj o godz. 19.00 w ICDS w Łomiankach przy ul. Warszawskiej odbędzie się projekcja filmu Kolumbia – świadectwo dla świata Dominika Tarczyńskiego.
   * W piątek o godz. 19.00 przy figurze Chrystusa, u zbirgu ulic Warszawskiej i Fabrycznej, odbędzie się poświęcenie Miasta i Gminy Łomianek Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po czym procesyjnie przejdziemy na Mszę Świętą do kościoła parafialnego. Uroczystość zakończy Apel Jasnogórski.
  
   * * *
  
Msza Święta:
   Na cześć i uwielbienie Pana Jezusa Króla i Pana Wszystkich Narodów i Króla Polski, z prośbą o łaskę intronizacji w Ojczyźnie i na całym świecie. W intencji przebłagania Trójcy Przenajświętszej za grzechy narodowe, zwłaszcza mordowanie nienarodzonych, eutanazję, in vitro. Z prośbą do Chrystusa Króla, by stanął w obronie uciemiężonych, biednych, prześladowanych. O Bożego przewodnika dla Ojczyzny.
    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.