Po Soborze Watykańskim II Pan Bóg nie zmienił poglądów.

Zapraszam na mój nowy blog:

niedziela, 27 marca 2011

Przełamywanie embarga


   O jakie embargo chodzi? O blokadę informacyjną dotyczącą codziennej modlitwy Polaków na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Nie wnikam w powody. Konstatuję fakt embarga. Kontestuję fakt embarga!
   Otóż, przychodzimy. Codziennie pod Krzyżem na Krakowskim Przedmieściu Polacy modlą się za Ofiary tragedii pod Smoleńskiem, za ich Rodziny, za Kościół i Polskę. TRWAMY! Nie ma mowy o czasie przeszłym dokonanym. Jest teraźniejszość: dzisiaj się modlimy. Rozgłaszajmy to światu! Przełamujmy embargo!
   Rozpowiadajmy o tym Polakom w kraju i za granicą. Jeżeli tylko rozeznajemy, że ktoś z poniżej wymienionych może być choćby odrobinę życzliwie zainteresowany sprawą, to rozsyłajmy informacje do: krewnych, znajomych, przyjaciół, sąsiadów, intelektualistów uczciwych, parafii, zakonów, kapłanów, biskupów, sióstr zakonnych, wydawnictw katolickich, redakcji mass mediów katolickich, polskich mass mediów, życzliwych stron internetowych, rzeczowych forów internetowych itp..
   Przekazujmy adres internetowy strony, która przekazuje na bieżąco informacje o wydarzeniach spod Krzyża na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie:
   To strona dokumentująca, prowadzona przez dr. Stanisława Krajskiego i Marię Kominek OPs.
   Jeszcze dopowiem: nie chodzi o robienie reklamy komukolwiek, ale o rzetelność informacyjną. Piszemy, aby przekazać prawdę. A prawda jest taka: od blisko roku modlitwa Polaków w centrum naszej Stolicy codziennie TRWA!
   Czy nie uważają Państwo, że to piękna wiadomość i warta rozgłaszania?
  
   * * *
  
Msza Święta:
   26.03.2011: W pewnej intencji.
   27.03.2011: Zgodnie z wolą Ofiarodawcy.
   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.