Po Soborze Watykańskim II Pan Bóg nie zmienił poglądów.

Zapraszam na mój nowy blog:

niedziela, 8 kwietnia 2012

Surrexit Christus vere! Alleluia!


ILG


   Chrystus Zmartwychwstały niech obdarzy wszystkich życzliwych Czytelników i ich Rodziny darem pokoju, radości i niezachwianej nadziei, która sięga naszych ostatecznych przeznaczeń w Bogu.
   Każdy dzień, przeżywany w blasku Chrystusowej Prawdy, niech przybliża nas do Zbawiciela, który dzięki tajemnicy swojej Męki, Śmierci i Zmartwychwstania ofiaruje nam nieocenione dary łaski, świętości i życia w obfitości.
   Tego życzę i o to się modlę.   Uprzejmie dziękuję wszystkim, którzy w jakiejkolwiek formie przysłali mi życzenia świąteczne. Bóg zapłać!
   Wesołych Świąt!
  

 

1 komentarz:

 1. Niech Będzie pochwalony Jezus Chrystus!

  Szanowny Księże Jacku,
  Dziękuję Księdzu za ten wspaniały katolicki blog. Wielu Katolików w Polsce pragnie usłyszeć dziś "Tak, tak; nie nie" od swoich pasterzy. I często tego nie słyszą. Księdza bezkompromisowa postawa dodaje mi Wiary. Bóg zapłać Księdzu. Stale pamiętam Księdza słowa często wypowiadane pod Krzyżem. "Jeśli chcesz zachowasz Przykazania" oraz „Każda dusza, która się podnosi dźwiga świat”. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Ksiądz jest prawdziwym przyjacielem modlących się pod Krzyżem na Krakowskim Przedmieściu.

  Bóg Księdzu zapłać!
  Wesołych Świąt Zmartwychwstania Pana naszego Jezusa Chrystusa!
  Tomasz Bartnicki z rodziną

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.